| FloryBhăy a întrebat:

As dori si eu niste statusuri de scoala ...de sfarsit de clasa a 8a, cele mai frumoase primeste Fundita happy

3 răspunsuri:
| aLex22andra a răspuns:

Am mai urcat o treapta in viața mea de școlar/scolarita, iar acum cu privirea înainte mă îndrept spre alta etapa importantă in viața mea, aceasta este liceul!love struck
Momente frumoase, amintiri de neuitat rămân in urma, a trecut si clasa a opta cu bine...happy
Nu o sa uit niciodată cum am fost si ce am făcut in clasa a opta, s-a dus dar va continua sa existe in amintirile mele mereu...happy
S-a scurs inca un an important in viața mea, am terminat clasa a opta, a fost o perioada foarte frumoasa dar acum îmi voi îndrepta privirea spre altceva, liceul urmează! deci next please!
S-a dus si a opta, urmează a noua, adio colegi, profesori, poate nu ne-om mai vedea sau poate ne-om mai vedea, sa vie si banchetul si albumul cu poze si urmează vacanța, yupiiiiiii!laughing

| vulturul21 a răspuns:

Adio, am rezistat cat am putut, desi mi-e foarte greu.o sa o iau de la inceput

dio gradinita scoala si facultate, m-am saturat de invatat, m-am saturat de toate

Adio prieten drag, viata ne-a despartit, eu o sa te port in suflet..pana la infinit

sper ca te-am ajutat

| Thaa_Anutsa_1998 a răspuns:

Adio scoala generala
Adio teza si cerneala
Adio ora de algebra
Cand tremuram langa catedra...

Trecut`au ore, zile, ani
Trecut`au toate`n goana
Nu vom mai putea zice iar
Ne revedem la toamna...:'(