| qMisaki a întrebat:

AS vrea si eu parerea despre blogul meu : http://blog-de-toate.sosblog.com/Primul-blog-b1/Demi-lov ato-b1-p2.htm
Asta e doar o parte in fine :D
Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un început, mergi mai departe cu îmbunătățirea lui.
Succes.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da imi place...este inceputul
Sa mai postezi.
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Nu este inca foarte stralucit, mai lucreaza la elwinking

| Alecssa a răspuns:

Deocamdata ai decat un post si ala nu foarte interesant. Inafara faptului ca ai spus ca era anemica sau nu mai stiu ce si ai dat 2 citate postul tau e cam gol. Se poate si mai bine. Mai incearcawinking
Gaseste o stire pe care s.o comentezi tu, din punctul tau de vedere, nu sa dai copy-paste la niste citate si sa scrii 2 propozitii despre ce reprezinta. NoROCK!