| ClaraConstiantin a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce vedete au zodiile : balanta, gemeni, taur, capricorn, leu, dar in special la balanta as vrea sa stiu. Cine da cat mai multe vedete la aceste zodii va lua fundita; X.

Răspuns Câştigător
| SunShine a răspuns:

Balanta: Eminem, Avril Lavigne, Gwen Stefani, Zac Efron, T-Pain Adela Popescu Will Smith
Gemeni : Sarah Connor, Andreea Banica, Ed Westwick(Gossip Girl), Nicole Schenzinger(Pussycat Dolls), Cheryl Cole, Jhonny Deep, Lena
Taur : Taio Cruz, Jessica Alba, Pelenope Cruz, Lily Allen, Enrique Iglesias, Alex Velea, Debby Ryan, Robert Pattinson, Anahi, Megan Fox, Cher, Amelle(Sugababes)
Capricorn : Noah Cyrus, Andreea Marin, Ricky Martinb, Marlyn Manson, Nicolas Cage, Anna lesko, Orlando Bloom, Miku(An Cafe)
Leu : Cole Sprouse, Jennifer Lopez, Smiley, Joe Jonas, Demi Lovato Andra

2 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Elena Gomez Este Rac
Aici nu stiu daca ii stii pe toti Luciano Pavarotti, Brigitte Bardot, Catherine Zeta Jones,
Michael Douglas, John Lennon, Sting,
Pele, Eminem, Cervantes, Julio Iglesias,
Olivia Newton John, Linda Hamilton, Alfred Nobel. sunt balante

Demi Lovato Este Leu

Chelsea Staub Este Fecioara

Nicole Anderson Este Feciora
Miley Cyrus Este Sagetator

Ashley Tisdale Este Rac

| l0riiii a răspuns:

Pai uite draga mea, stiu doar cateva!kiss
Leu : Demi lovato, Madonna, Napoleon, Bill Clinton, Jeniffer Lopez, Antonio Banderas, Witney Huston, Alexandre Duma si cred ca si Robert De Nirokiss

Balanta:Catherine Deeley, Dalia Pusca, Lacey Chabert, Serena Williams kiss
Gemeni:Johnny Depp, Morgan Freeman,
Angelina Jolie, T. J. Miller, Jeff Mills kiss

Taur: Tom Cavanagh, Tera Patrick, Madalina Draghici, Justin Chambers, Andre Braugher

Te pupp!kissbig hug
sper ca te am ajutatkiss
pa, pa!kiss