| FloryBhăy a întrebat:

as vrea si eu un program usor de utilizat pentru facut videoclipuri! (Adica sa pun niste poze si o melodie care imi place mie) va rog mult de tot, orice in afara de picasa... Cel mai bun si mai usor de folosit dau funda! promit! va rog am nevoie urgent de el!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Windows Movie Maker e cel mai usor de folosit pentru filmulete simple, si daca ai noroc, Windowsul tau il are deja instalat (da-i un search), iar daca nu, il instalezi usor si simplu de aici http://www.windows-movie-maker.org/) Succes!