| Ella995 a întrebat:

Hey, TPU!happy
Aveti ceva idei de nume de alint sau prescurtari pentru numele Elena sau Simona?big grin
fundita pentru cele mai originalelove struck

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

BunahappyElena~Ely, Ella, Alle, Ells, Elx, La, Ell, Elle, Elu, Lele, Elena, Lena, Ena, Eluu, Eluska, Elax, Loly, Lolo, Lozy, Elz, Elie, Elian, Eliz, Elenutze, Elisor, Hallen
Simona~Simo, Simy, Timy, Simonik, Simony, Mony, Monik, Simisor, Simonica, Simiutza, Siminik, Sysy, Simonela, Simina, Sony, Sim, Mona

Nu mai stiusad
Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| bellaisa a răspuns:

Ela, eli, simo, simi, mona, lena, lenutza, elenusca, simonusca, simonutza, elenutza. acum care iti plac tietongue mie imi plac primele 5,tongue

| anamaria91 a răspuns:

Ely, Simy