| AnuriM13 a întrebat:

care a fost favorita voastra la eurovision si cine credeti ca ar fi trebuit sa castige? dupa o sa va spun si eu parerea mea...

2 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Favorita mea a fost Suedialove struck.Acel Eric Saade e super bun si la propriu si la figuratsmug love struck. Si locul 1 tot el l-ar merita adica a fost spectaculos, melodie foarte buna si voce live super. Cate despre tara castigatoare merita premiul pentru ca a fost o melodie frumoasa dar eu tot cu Suedia tin.happy

| AnuriM13 explică:

Mie nu mi-a palcut deloc melodia castigatoare si intr-adevar si eu am tinut cu suedia, cu bosnia si hertegovina si cu irlandabig grin si ericlove struck da... eee, are de toatee! si e si un cantaret extraordinar!