| Satango a întrebat:

HeY TPU!

Care sunt atuurile voastre?
Puteți renunța la modestie, chiar asta e ideea.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amabil, calator si imi place sa adun bani ca sai cheltui dupa aia

| RAY a răspuns:

Sunt modest

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nefolositor reao

| Drimmero a răspuns:

Atuuri? Originalitatea, ambitia, orgoliul si modestia

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu daca asta e ideea, sa renunti la modestie.
Mai degraba la ipocrizie, daca tu simti ca ai niste calitati dar consideri ca e modest sa taci dar tu in interior nu mai poti de ingamfat ce esti pentru ca te crezi peste altii, chiar fara sa zici nimic esti departe de modestie.
Modestia inseamnas sa iti dai seama ca ceea ce ai tu, nu e de la tine si ca scopul tau e de a face viata altuia mai buna si nu sa iti bati joc de ce ai primit (trebuie sa oferi lumii ceva- adica darul tau ).

"I think everybody shines in different things… If God gave you the voltage [to shine] and you waste it, that’s the curse. He gave me that voltage, so Imma shine." -Tupac Shakur

Deci "God gave you the voltage" nu e de la tine.Nu sunt religios,dar cred in Dumnezeu. Poti crede in orice,Budha,Allah, Zeus, Univers, etc, ideea e aceeasi.

Prefer sa ramana doar pentru mine informatia asta ( nu te supara ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modestia este atuul meu, serios!

| Satango explică (pentru anonim_4396):

Vorbeam de atuuri. E singurul tău atuu? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Satango):

Cine stie, eu clar nu.

| Satango explică (pentru anonim_4396):

În regulă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambitia,incapatanarea,experienta de viata...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis atuuri.

| Satango explică (pentru LoveSleep):

Am zis atuuri. Dacă ea consideră asta ca fiind un atuu, e în regulă. Măcar răspunde concret față de unii care caută să facă impresii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inocenta aparenta.

| AdrianVoicu a răspuns:

Pot sa manc o shaorma fara maini, asta se pune?

| Xelon a răspuns:

Partea buna la mine ii ca nu trebuie sa renunt la nimic, oricum nu o am laughing
Ca atuuri as zice ca, simtul umorului, sinceritatea, ambitia si intuitia.

| leapșa a răspuns:

Implicare, asumarea responsabilitatii, cat de cat maturitate thinking
A, si incapatanare, dar nu cred ca e un atu.

Răspuns utilizator avertizat