| a întrebat:

Ce are toata lumea cu Fuego?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Nu are nimeni nimic cu el, doar ca romanului ii cam place sa faca misto si sa se amuze pe seama unor oameni care nu au facut nimic gresit. Daca te referi la treaba cu Bendeac, nu mi se pare chiar atat de grav, ala imita pe oricine. happy
P.S eu personal n-am nimic cu el, dimpotriva chiar ador sa ascult muzica lui de sarbatori.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le place cum canta.

Abh
| Abh a răspuns:

Si eu ma intreb de multe ori, de unde atata mistocareala in jurul lui. Ma gandesc la proverbul "Fara foc nu iese fum".

| luiza a răspuns:

Lumea nu are nimic doar cei din presa l-au luat in balon.

| darrio2007 a răspuns:

Care toata lumea? Eu nu am nimic cu el.

| mona a răspuns:

Eu chiar nu am nimic cu el dar sincer nu e genul meu

| Woodenpints91 a răspuns:

Cântă aşa frumos despre mă-sa încât nu te poţi abţine să nu-i dai un pumn în gât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are lumea cu Fuego? Ce are Fuego cu noi?

| explică (pentru anonim_4396):

Pai ce are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Ne ''omoara'' cu muzica aia ''minunata''.

| explică (pentru anonim_4396):

Aa deci e clar ca tu asculti fuego in fiecare secunda a zileiwinking.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Cine poate sa-l suporte? Oricum nu prea ma uit la tv, asa ca nu am unde sa dau de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea din zilele noastre este foarte idioată. Salivează după tot felul de jeguri gen Alex Mica, Alex Velea, Smiley sau Inna, Alexandra Stan şi Andreea Bănică, dar fac glume prosteşti pe seama oamenilor care au demonstrat că au talent gen Fuego, Hruşcă, Andreea Bălan, Mihai Trăistariu sau Delia. Asta e generaţia de azi, tristă şi oarbă.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu nu am nimic cu el, sincer nici eu nu am inteles care e problema.

| SmartLie a răspuns:

Eu nu am nimic cu Fuego, imi place cum canta ^_^. Nu stiu ce are lumea cu el. poate nu are nimkic doar zice asa.