| Nier a întrebat:

Hey TPUwinking Ce inregistare, ca sa-i spun asa, as putea sa imi pun la casuta vocala ca prietenii mei sa fie pacaliti si sa creada ca chiar am raspuns laughing De exemplu acum am : "Alo! (astept cateva secunde sa zica si el ceva) ai pus botu, e robotu" laughing Dati-mi cat mai multe idei... funda+vot Scuzati categoria dar este cea mai populata big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plictisdeti rau, daca pui asemenea intrebare la Dragoste si sex!

| alexutza7za a răspuns:

Alo(pauza cateva secunde)cine esti?(pauza iar)a tu erai(pauza 2 secunde)da ma zi ce vrei hai zi repede am trebuie(pauza un pic)HAI FRAIERE CA E ROBOTU LASA-MI UN MESAJ CA AI PUS BOTU LA VRAJEALA rolling on the floor))