| Gumitsăă a întrebat:

: Ce parere aveti despre "Liceul Avalon"?

Răspuns Câştigător
| queencaitlyn000 a răspuns:

E un film super tare si foarte foarte foarte frumos. Daca ma intrebi pe mine, l-as vedea de 10000000000 de ori.
Uite o mica descriere:

Avalonská střední - Disney Channel

Allie, fata nou-venită în oraș, e în culmea bucuriei când părinții săi, profesori itineranți specializați în legenda Regelui Arthur, îi spun că va învața la liceul Avalon până își termină studiile. Allie poate, în sfârșit, să intre în echipa de atletism, să-și facă noi prieteni și tot ce mai fac liceenii obișnuiți. Însă, odată ajunsă la liceul Avalon, observă că e ceva ciudat la mijloc. În timp ce se documentează pentru o lucrare privind posteritatea regelui Arthur, Allie găsește câteva paralele interesante între trecut și prezent. Mai întâi, ar fi arătosul Will, conducâtor de joc în echipa de fotbal american, Jen, prietena lui majoretă, dar și amicul lor de suflet, Lance. Ar mai fi și fratele vitreg al lui Will, întunecatul Marco, jucătorii de fotbal care se poartă precum Cavalerii Mesei rotunde și un puști excentric pe nume Miles, care prezice viitorul și face tot felul de scamatorii. Cu cât Allie cercetează mai adânc, cu atât e mai sigură că studiază la un Camelot modern. Va reuși ea oare să elucideze misterul liceului Avalon înainte ca Mordred să învingă iar?

A fost super regizat si actorii sunt super potriviti pentru rol.Nici nu-i vedeam pe altii mai buni ca ei.

4 răspunsuri:
| Anytha_5258 a răspuns:

Este foarte frumos...chiar ieri m-am uitat din nou la elhee hee

| anonima13 a răspuns:

Buna l.am vazut iesi si sincer nu prea e cinestie ce, e destul de draguta dar fazele cu lupatorii de pe vremeu regelui arthur e o tampenie...
funda?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult! E super tare!:-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca a fost grozav extrem de grozav