| JustWannaDance a întrebat:

Hey TPUhappy.

Ce pot face?sadcrying
Vecinu meu, de fiecare data aproape cand vine la mine si ramanem singuri in camera sau undeva se da la mine si incepe sa ma pipaie, ba chiar vrea sa ma sarutestraight face. Sigur ca ii spun sa stea cuminte si deastia, dar nu asculta si ma enerveaza pentru. ca ii cel mai pun prieten a lu` tata si nu stiu daca sa-i spun. Eu m-am gandit sa-i spun sotiei lui sau fiicei lui care este prietena mea. Nu stiusad... Voi ce propuneti? straight face

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Spune-i domnului ca daca nu se potoleste vei ajunge sa ii spui tatalui tau, sotiei, fiicei lui, cuiva aproape.Asa poat se trezeste la realitate si sta cuminte! Chiar daca este cel mai bun prieten al tatalui tau, sigur tatal tau te iubeste pe tine si te vrea pe tine bine sanatoasa si fericita.N`ai dc sa-ti faci griji in privinta asta.Parintii sunt parinti! Daca nu si nu se potoleste pana la urma ii spui tatalui tau asa poate tatal tau il potoleste sau chiar nu o sa-l mai primeasca la voi si scapi de aceasta problema.Mult succes :*

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sparge-i botul si nu mai pune el mana pe tine Oricui i-ai spune vor spune ca minti Asa ca rezolva problema singura bafta

Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic sa mergi direct la tatal tau si sa ii zici

| elasexygagica a răspuns:

Doamne ce vecin beton ailove struck, mi-as dori si eu asa vecinlove struck