| anonim_4396 a întrebat:

ce ziceti va plac clatitele americane eu am 12 ani si stiu sa fac mai multe deserturi dar clatitele americane nu am mai gatit pana acum ce ziceti merita dau funda

2 răspunsuri:
| TwEEty_9286 a răspuns:

Yva, eu zic ca merita pentru ca am facut eu si mi-au placut oar secretul este sa adaugi no jumatate de lingurita(poate sa fie chiar o lingurita, dar acum depinde de cantitate)si atunci cand sunt gata le pui niste miere deasupra! sper ca te-am ajutat!

| blondasexy21 a răspuns:

Eu cred ca merita. faci si tu ipresie buna