| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Cei care au jucat sau inca se mai joaca The Sims 2, cum vi s-a parut? Si eu ma gandesc sa il joc, deorece acum l-am descoperit de la niste prietene de-ale mele.
V-a placut?

5 răspunsuri:
| TeoTheKooL99 a răspuns:

Hei! Da eu joc Sims 2 si pot sa-ti spun ca este super misto poti sa dai petrecere, sa decorezi casa etc! Este super. Incearca-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa e foarte taree

| Sweet111 a răspuns:

De la inceput mi-a placut! Dar acum m-am cam saturat de el! de mult nu ma mai joc!

| Sweet111 a răspuns:

Insa inainte mi s-a parut super tare jocul! si acum este doar ca eu nu ma mai joc in jocuri tongue

| Sweet111 a răspuns:

Succes! happy