| sandara97 a întrebat:

Hey TPU,
Cum as putea sa vad toate conversatiile mele de pe mess cu o anumita persoana? tinand cont ca de pe Yahoo Mail le-am sters, iar apasand f3 imi apar doar cele recente...
De exemplu eu am ID-ul de mess din anul 2008, iar eu as vrea conversatiile din 2010 pana acum...
Exista vreun program, ceva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista nici un program! Toate convorbirile tale sunt salvate online in serverele Yahoo pana cand le stergi. Dupa ce le-ai sters -> S-a terminat! nu le mai poti recupera cu nici un program... nici daca ai suna la Yahoo nu te-ar ajuta cu nimic.
Bye! Bye!