| SalvatoreLeon a întrebat:

Daca m-am inscris la un curs de informatica de exemplu si am contract Dar eu trebuie sa plec in alta tara sa rezolv niste probleme cum pot renunta la acest curs? sau trebuie sa platesc obligat chiar daca nu sunt prezent? e un curs de 1 an si platesc la luna dar am platit 2 luni dinainte sa incep Funda pentru cine stie exact!

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Asta nu mai stiu dale cam cat crezi tu ca trebuie acum depinde si daca accepta directorul facultatii acea suma de bani ...chiar nu stiu cat trebuie sa dai dar stiu ca trebuie sa fie ceva funda?

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Esti obligat sa renunti la acel curs pentru ca nu mai poti sa il practici pe acea perioada poate te intelegi cu directorii de acolo(sa dai spaga) pentru a ramane cursul valabil

| SalvatoreLeon explică (pentru Mihaitza009):

Pai problema e ca o sa ma intorc peste cativa ani de aceea pot renunta la el?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Asta depinde de director daca vrea sa iti amane cursul adica depinde de cat ii dai spaga

| SalvatoreLeon explică (pentru Mihaitza009):

De exemplu daca cursul costa 1500 de euro cam aproximativ cata spaga trebuie sa le mai dau? practic eu le-am platit pana acum 250 de euro dinainte ca sa incep cursul si nu am invatat nimic deci 250 de euro i-au castigat fara sa faca nimic cat mai trebuie sa le mai dau?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Asta nu mai stiu dale cam cat crezi tu ca trebuie acum depinde si daca accepta directorul facultatii acea suma de bani ...chiar nu stiu cat trebuie sa dai dar stiu ca trebuie sa fie ceva funda?