| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau fundita :d
daca esti model doar pentru facut poze cand te cheama la o sesiune de fotografii pozezi cu hainele tale? sau iti da ei de acolo

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Iti dau cei de acolo haine, pentru ca ei hotarasc ce imbracaminte trebuie sa porti.
De exemplu daca esti angajata sa faci reclama la o pereche de blugi si o bluza de la o firma oarecare, porti blugii si bluza de la firma respectiva, care tii vor da ei.
O seara buna!

| feraryyy78 a răspuns:

Iti dau ei haine ca pentru ei pozezi, nu pentru tine.

| Skynettt a răspuns:

Iti dau ei acolowinking gandeste-te ca isi fac si publicitate