| HakkunaMatatta a întrebat:

De cateva luni imi place de un baiat din cartier. In ultimile 3 saptamani, am ochi numai pentru el si ma gandesc la el non—stop. O prietena mi—a spus ca a vorbit cu el, si ca a spus ca ma place, dar e suparat pe mine ca, crede el ca l—am uitat. Nu stiu ce sa cred, fiindca prietena care mi—a zis astea este cam mincinoasa.
As vrea sa ma apropii mai mult de el, si sa incerc sa il conving sa imi spuna adevarul. Tin sa mentionez ca vara trecuta m—a placut foarte tare si statea numai cu mine. Si eu il placeam atunci dar din unele motive nu am putut fi impreuna happy

1 răspuns:
| CuteCurly a răspuns:

Simplu. Fă-ţi curaj şi du-te şi vorbeşte cu el. big grin