| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

este vorba de emisiunea "Vocea Romaniei" lumea voteaza pe concurentii dar eu nu i-am auzit pe acestia multumindu-le ca i-a votat. Emisiunea Dansez pentru Tine ei i-au multumit celor care i-a votat nu ca la emisiunea "vocea Romaniei" dupa ce i-a votat pe acestia gata pleaca si zice "waw nu stiam ca voi ajunge aici pe primul loc " si multumesc nu zice nimic doar un multumesc si atat, voi ce parere aveti asa este sau nu este.

2 răspunsuri:
| Mihai0015 a răspuns:

Ma,toate emisiunile sunt inregistrate, de cand se termina si se alege castigatorul, nu mai auzi nimic de castigator.Parca se evapora, asa... Oricum, cine plateste 1 euro numai sa voteze la o emisiune care nici macar nu e reala.

| mona a răspuns:

Cam asa este