| TrendyHedgehog a întrebat:

Eu am 2 iepurasi de apartament la care tin foarte mult.Dar mereu mi-am dorit un caine iar mama mi-a zis ca imi cumpara unul doar daca scap de iepurasi (ea nu-i prea iubeste).Acum...eu nu stiu ce sa fac,imi doresc mult un caine dar nici la iepurasi n-as renunta, ii am de 3 ani si m-am atasat de ei.Voi ce ati face? Ati da iepurii daca ati primi in schimb un caine? Sau nu?

Răspuns Câştigător
| Weedier a răspuns:

Eu as zice sa nu renunti la iepuri, mai ales ca ii ai de asa mult timp., si oricum, e greu sa cresti un caine in apartament...