| EdiBad19 a întrebat:

imi place de o fata si ii place si ei de mine.am spus ceva care a ranito si acum s-a suparat pe mine si nu mai vrea sa vorbeasca nimic cu mine.cand trec pe langa ea nu ma baga in seama. Ce sa fac sa ma bage in seamana iarasi? (Please TPU ajutati-ma urgent!) Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cere-ti scuze daca ai suparat fata, fa asta pana cand te iarta

2 răspunsuri:
| 999bianca a răspuns:

Cumpara o floare si du-te si cere-ti scuze sau cumpara-i o ciocolata. Cred ca te tine bugetul. Bafta!

| EdiBad19 explică (pentru 999bianca):

Mai astept raspunsuri