| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

Intreb doar de curiozitate...
Cei care dau la scolile de politie/subofiteri/jandarmi se dezbraca de tot la controlul acela medical? Si se dezbraca doar cu asistenta de fata sau cu toti ceilalti candidati?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Si ce ar fi cu asta ca iti vede cineva motul?
aia e dar la nudisti cum te duci?
sau iti e rusine cu butonasul tau?

stai ma calm ca nas are toata lumea
tu crezi ca o sa se intample ceva ca iti vede cineva nasul!?
doar nu ți-l mănânca tot acolo rămâne!

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Ba da am si scris ca intreb doar de curiozitate
Nu am eu treaba cu scolile alea, sunt deja la o facultate. Nu ai inteles nimic din intrebarea mea.

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

"dar la nudisti cum te duci"?

De unde pana unde intrebarea asta? De ce as merge la nudisti? S-a dat vreo lege noua si e obligatoriu sa se duca toti oamenii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zilog
Imi lasi un comentariu fara sens, irelevant ca sa nu zic atfel, apoi fugi. Nu ai niciun argument asa ca ai preferat sa dai ignore...
Alt troll fara viata