| JuLLieTTee a întrebat:

Hey TPU.[intrebare pentru baieti] Cum v-ati alege urmatoarea prietena?thinking Dupa cum arata sau dupa cum este ea cu adevarat si daca o acceptati asa cum este(si cu >defecte).big grin< Funda. Cel mai sincer raspunss.

Răspuns Câştigător
| Liviu321 a răspuns:

Eu unul imi aleg prietenele ( iubite) dupa infatisarea fetei IN PRIMUL RAND daca mai vrea Dumnezeu sa fie cu fund si sani e perfect dar nu e asta o obligatie ca doar s`au inventat operatiilelaughing Cu toate ca imi plac mai naturalelaughing, nu vreau sa fie figuranta, arfista, sa injure mai rau ca un baiat, sa fie feminina cat despre defecte asta e toate lumea are nimeni nu`i perfecthappy

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

O fata poate fi:
Frumoasa sau urata.
Daca e frumoasa poate fi
de treaba; ai ce discuta cu ea
Proasta ca noaptea.

Daca e frumoasa si de treaba/inteligenta e perfecta.