| Gumitsăă a întrebat:

Hey TPU: >Intrebare:X- As vrea sa imi pun prietenii sa semneze pe un lucru (gen tricou sau batista) dar nu stiu pe ce. Nu am un tricou pe care sa semneze "astia" si de aia. Voi ce ziceti?thinking As vrea sa fie ceva mai special. Fundaa`:X

5 răspunsuri:
| Gumitsăă explică:

Am gasit un " tricou" da e de ala "cu buricul gol". Ce ziceti? Mergee`?

| Соlorful a răspuns:

Tricou mi se pare ok! Cumperi unul alb nu neaparat de calitate.Sigur o sa gasesti. Dar chestia asta se face in ultimile saptamani de scoala, si mai e timp pana atunci. :*:*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar pe o panglică nu se poate?
Pa, pa.

| Anca15 a răspuns:

Ar putea sa iti semneze pe o jambiera
o manusa... e un gest frumos ca ii pui sa iti semneze:-)

| Element25 a răspuns:

Ai putea folosi o sapca fara multe "chestii" pe ea(ceva mai simplu).Ar arata mistosmug
Sau o curea pe care ar putea sa scrie mai usor.O curea care sa fie si ea simplatongue
Sau chiar pe o bratara din material(fara desene pe ea logic) putin mai lata.Arata super tare
Sau pur si simplu daca ai tenesii merg vreo 2-3 randuri cu scris si pe ei...
Sper ca ti-am fost de ajutorpuppy dog eyesFunda?puppy dog eyes