| DeDii a întrebat:

Joc de ceva timp City Ville pe Facebook si mi-a dat o misiune sa cumpar un carusel, l-am cumparat si apoi l-am demolat fara sa stiu ca nu am terminat misiunea.Stiti unde pot sa il gasesc, adica l-am cauta si la Community Building si la Inventory si nu l-am gasit.Ma puteti ajuta, va rog?puppy dog eyes
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Al3xysS a răspuns:

Nu il vei mai gasi, pentru ca acolo unde era, a disparut pentru ca l-a afisat pana la misiune! Si nu trebuia sa stergi caruselul! Bafta!hee heebatting eyelashes