| patry166 a întrebat:

Hey TPUcrying
M-am certat cu o pr din cauza altei prietene pentru. c a ea zice ca tin mai mult la cealalta si na
tot incerk sa`mi cer scuze si nu`mi iesee.sad
Va Rog. din suflet cat mai multe raspunsuri cum sa fac sa ne impacam.
happy Dau funda.happy
Cat mai repede va rog:X

Răspuns Câştigător
| ileana_5795 a răspuns:

Da deci prietena cu care te-ai certat tine mult la tine(motivul certei), cred ca pur si simplu ar trebui sa ii zice ca este importanta pentru tine si ca e prietena ta si ca nu ai cum sa tii mai mult la cealalta ca tii agal la amandoua...(si tot asa)

| patry166 explică (pentru ileana_5795):

Nici pana acum nu m-am impacat cu ea! dar eu mult mai bine s-a dovedit ca era cu doua fete sa zic asa. happy! mersii. happy

1 răspuns: