| YukiChan a întrebat:

Hey TPU.ma intrebam.ma uit la naruto de anul trecut si acum ma uit in fiecare saptamana si cu timpul m-am plictisit. Voi ce spuneti, sa ma laas de Naruto si sa incep altceva sau sa continui cu obsesia asta agasanta? Daca da, la ce alte animeuri m-as mai putea uita? Funda pentru cel mai fain :X

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Eu zic sa te uiti in continuare. Dar daca vrei pe langa Naruto te mai poti uita si la Bleach, InuYasha etc.