| Ramonika_5243 a întrebat:

Hey TPUkiss! maine ma duc la ziua unui baiat de 16 ani si nu stiu ce cadou sa ii iau pls dati-mi idei cea mai buna primeste funda logickiss

Răspuns Câştigător
| Al3xutzu93 a răspuns:

Buna,poti sa ii cumperi un parfum eu asi zice"str 8 verde" miroase bine sau un lant de argint, mai bine ii dai direct banii si isi cumpara el ce vrea! bafta...si distractie placuta big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JeffHardy_8598 a răspuns:

Daca nu sti ce dai bani sa asi ia el daca nu ai iei si tu haine succes... funda?