| ByByLoVe a întrebat:

multumesc pentru raspunsurile date la celelalte intrebari si as vrea sa va intreb cum ar fi dupa voi cea mai romantica intalnire:X:X?

11 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

O noapte cu cer senin de vara, plimbare in parc sau pe faleza cu luna plina veghiind asupra noastra.

| ByByLoVe explică (pentru Supps):

Foarte romantichappy:*

Răspuns utilizator avertizat
| AleX14_1626 a răspuns:

Ma copiilor nu va mai faceti temele pe TPU.Te ajutam daca postai unde trebuie dar asa JET!

| AleX14_1626 a răspuns (pentru AleX14_1626):

Imi cer scuze pentru mesajlaughing trebuia la celalt topicsad nu am fost atent sry:$

| ByByLoVe explică (pentru AleX14_1626):

E in regula!happy

| elena_7605 a răspuns:

Un picnic intr-o zi de vara la malul unui lac sub o salcie pasarile sa ciripeasca pesti sa inoate si sa fie multi fluturi

| ByByLoVe explică (pentru elena_7605):

Foarte frumos:*mersi de raspuns

| elena_7605 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Npk scumpa:*