| Lluvia a întrebat:

Hey TPU:*!
O curiozitate happy
De cele mai multe ori va luati de cei care scriu intrebari aiurea la plictiseala, adica ii bagati in seama, dar unor intrebari interesante care ar merita atentia voastra nu raspundeti? straight face
Am vazut intrebari stupide fara sens cu peste 30 de raspunsuri, dar la intrebarile interesante abia daca va chinuiti sa dati cu raspunsu'.
Le ziceti mereu sa nu mai puna intrebari aiurea si din astea. Dar daca voi le veti raspunde in continuare normal ca intrebarile vor continu, nu?

Si inca o chestie... Ce credeti despre cei care spun la fiecariu raspuns :"imi dai fundita ca nu am nici una?" sau ceva de genu'straight face. Daca vrei fundita incearca sa raspunzi cat mai corect si sa fii de folos nu? straight face
Astept parerihappy!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi la întrebările aşa cum le spui tu " mai interesante ", nu toată lumea ştie să răspundă şi să nu uităm în primul rând că pe TPU avem foarte mulţi copii şi nu toţi sunt în măsură să dea sfaturi care să ajute. De aceea ai să găseşti la întrebările aiurea mai multe răspunsuri, acolo fiecare ştie să abereze. Ignor asemenea utilizatori sau pur şi simplu nu văd răspunsurile lor. Cu siguranţă dacă o persoană mi-ar cere fundiţă nu i-aş da indiferent de valoarea răspunsului. Baftă!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate pentru ca nu mai exista intrebari intresante?yawn

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Încerc să ajut pe fiecare, dar când văd întrebări de-a dreptul idioate, cum ar fi :" M-am masturbat cu stiloul, mai sunt virgină, pot rămâne însărcinată?" Cum să te abţii să nu le atragi atenţia sau să îi raportezi?
Mi se pare o idioţenie să cerşeşti după funde în stanga şi în dreapta, crezând că dacă ai un anumit număr de răspunsuri câştigătoare devii expert.

pa, pa.

| Ella98 a răspuns:

Stii? Sunt intrebari la care unii dintre noi sunt indecisi si vor alte pareri.Acum depinde... e o prostie sa raspunzi la intrebari care sunt de genu:''Afara ploua?''Asta e pararea mea