| xPynckx a întrebat:

Hey TPU:*. o intrebare:dE normal la 14 ani s ai deja o relatie stabila. o relatie d 7 luni.big grinkre merge foarte bine:d.sunt fata. si as vrea s stiu cat my multe pareri. tinand cont k partenerul are 15 ani si jumatetebatting eyelashes. Ne iubim mult mult. e normal nu,? sau ar trebui k varsta s ne puna piedici?

Răspuns Câştigător
| CarzyPeople2015 a răspuns:

Ie nu mi se pare nimic anormal.adica daca vrei intra pw profilu meu sa vezi ce "poveste" am eulaughing.mie mi se pare normal.dar ai grija nu pune prea mult sufley ca dupa aia o sa te doara rausad. pai succes cu elwinking