| Cryssu95 a întrebat:

O întrebare mai dubioasă pe care sincer nu știu la ce categorie să o încadrez laughing V-ați vinde sufletul Diavolului pentru faimă, bani sau alte lucruri pe care vi le doriți? Ați făcut vreodată vreun pact cu el? Ce a urmat după acel pact?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma crestinilor cu numele voi nu intelegi ca sa scrii asa ceva este o blasfemie care se pedepsește cu moartea, satana este un slujitor la curtea lui iahve atat, acum daca te intreb cine e iahve stii? e dumnezeu tau, iar satana nu ofera nimic pentru sufletul din tine, nu exista asemenea tampeni, aberati

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca sufletul meu valoreaza asa mult... da macar asa o cotatie sa obtin... unde gasesc anuntul de cumpare? Pe olx? Sau cum se face?

| sadrian46 a răspuns (pentru suntserios):

Ți-l cumpăr eu. Care este prețul la ofertă?

| suntserios a răspuns (pentru sadrian46):

Nu stiu care e piata. Daca e ceva primesti cu Fan curier?

| OldSoul a răspuns:

Sunt curios ce ar raspunde Dragnea la intrebarea asta laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru OldSoul):

De cand are Dragnea suflet? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru RainmakerX):

Exact laughing)
Sufletul lui nu-i mai apartine laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cum de ti-a venit ideea asta? laughing