| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi care sunt cei mai "kawaii" useri de pe aici (fete si/sau baieti, pot fi si mai multi/multe, nu doar unul/una singur/a)?
La kawaii ma refer prin modul in care raspund la intrebari, pun intrebari sau pur si simplu cand discuti cu acei useri, sau prin modul lor de a fi.
Nu ma refer la kawaii ca aspect, ci ca personalitate.
Deci, care useri vi se par mai kawaii?

42 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Oh dar sunt cativa atat de draguti pe-aici ca-ti vine sa-i pupi. Cu o bata. Cu cuie. Inmuiate in otrava.

| Drimmero a răspuns:

Nu stiu nici daca m-ai bate.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai sa te bat, ca poate asa o sa stii laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Kawaii e moda aia feminina dusa la extrem? Tu ai bucatica de kawaii/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Kawaii inseamna "cute", adica dragut/a, si e o expresie folosita atat de fete cat si de baieti, pentru a exprima ceva dragut, ceva ce le place sau care ii incanta. Poti sa spui despre o persoana ca e kawaii, despre un animal sau despre un obiect.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce vorbesti, ca barbat sta aiurea sa te 'kawaiizezi',, nu e barbatesc!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi s-a refuzat întrebarea. Cei care se ocupă cu site-ul ori sunt Illuminati ori nu au rațiune. Era o întrebare legitimă și chiar era o chestie interesantă postată la Conversații nu altundeva. Nu o să mai intru prea des. Aș fi vrut să mi se spună și motivul pentru care a fost ștearsă. Să nu mai spun că mi s-au șters la răspunsuri...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sunt mosnegi la butoane pe aici care daca prind pica pe cineva anume,, raporteaza la sange, ma mir cum de n-am fost suspendati ca tot tastam despre fotbal, cred ca urmam amandoi din acest motiv.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Suntem activi, cel puțin eu, mai am și titluri de campion cu duiumul, nu cred că i-ar avantaja să mă suspende.
Oricum și cu noile chestii cu monedele alea de se dau și anapoda, echipa nu prea este una profesionistă.
Păcat că cei care au editat site-ul au făcut o treabă destul de bună și pot să fie buni la editat dar asta nu înseamnă că au și un obiectivism aparte sau poate nu se ocupă ei de asta.
Iar despre cei care raportează păi în mod normal înainte ca raporturile să se aplice ca atare trebuie să și se verifice. Mă întreb ce au găsit în neregulă cu întrebarea mea. Mie mi s-au șters și răspunsuri nevinovate totuși.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si eu am o groaza sterse, vin unii pe aici care te raporteaza dupa bunul plac, ca asa au ei chef,, daca au o influenta asupra site-ului e numai bine, adminii canta dupa cum vor astia sa bata palmele/
Total aiurea!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Am trimis la contact, poate mi se răspunde deși nu prea m-au mai băgat în seamă în ultimul timp.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu-ti mai pierde vremea cu chestii de genul/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și cu întrebarea aia pe care am pus-o cu drogurile, la fel. Ei normal că ar zice că încurajez consumul de droguri ceea ce ar fi anapoda. Eu doar întrebam să văd intențiile lumii și nu cred că am deschis un subiect tabu, toată lumea știe de droguri. Sunt și campanii anti-drog. De unde știu ei că nu fac parte dintr-una și am vrut să văd cum gândește lumea?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sondajul de opinie poate lua conotatii grave uneori.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și de ce să nu reflectăm adevărul în loc să reducem gloata la tăcere ca pe timpul lui Ceașcă?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pentru ca e mai comod sa mai fii adeptul comunismului pana si in zilele de astazi/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-mi pasa!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

'Yukki Kawaii',, ce facem, Sandele?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Sandel? Hmph!

| faramatania a răspuns:

AnimeLover95 is so cute lol.Vezi că de aici provine tremuratul. Când zici ca-wa-ii și ajungi la ii:deja ești, cum să zic, dus... în atmosfera cea propice. Anyway, arăţi bine pentru vârsta ta!

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

De unde stii cum arat?

| faramatania a răspuns (pentru Mayhem666):

Am fost corectată de roboțel, să știi! Nu pot să-l scriu cu k, dar asta e.

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

Mi-am dat seama, dar totusi, de unde stii cum arat?

| faramatania a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu știu, normal că nu știu.Am glumit și m-a inspirat și acel 95

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

Ah, ok atunci!

| RainmakerX a răspuns:

Tu si justanotheruser.

*cough nu ma puteam vota pe mine, nu? cough *
Btw... alte persoane nu cunosc =]]

| syd2 a răspuns:

Spune-mi o gluma.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Nu ma pricep sa spun glume, spune-mi tu una!

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Frunza verde de carton
Azi is cal si maine-s pom.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am, nu-mi sar in ochi astfel de persoane.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tătă lumea
Mai mult sau mai puțin

| August99 a răspuns:

Toti sunteti kawaii :v

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Unii mai kawaii ca altii, nu? laughing

| mnbvf a răspuns:

Doar tu și numai tu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Awwww, so kawaii. Si eu ma gandeam la tine, dar nu am vrut sa o spun.

| mnbvf a răspuns (pentru Mayhem666):

Dă-mi pupiciiiiiiii love struck

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Pupici :*

| mnbvf a răspuns (pentru Mayhem666):

Mulțumescbatting eyelashes