| Katherineeeeee a întrebat:

pun intrebarea din nou big grine unde pot sa iau colti de vampir...in Baia Mare? dau funda mare mare! si daca aveti de gand sa-mi spuneti e o.ca. dar daca nu, nu va mai obositi sa dati comentarii stupide.msmsm

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Pai...vad casunt uni tare prosti care n-au habar de True Blood, Twilight, Vampire Diares.ok pai din Bucuresti dar nu mai tin minte numele.Dar stiu sa sunt colti retractabili de vampir(adica nu ii lipesti tii pui pe dinti si cand pui limba pe ceru gurii apar coltii si cand lasi limba jos se baga colti la loc)cauta pe youtube colti retractabili de vampiri poate gasesti maim multewinkingbafta

2 răspunsuri:
| dmm a răspuns:

Poti sa ii iei de pe site online, asa ii iau si eu si nu sunt asa scumpi. Uite http://www.cadourihaioase.ro ii vreo 10 lei daca pui livrarea aia ca sa vina la posta. sper ca te-am ajutat.pa,pa

Răspuns utilizator avertizat