| EuEuEu2 a întrebat:

Recent am pus o intrebare si eu vreau sa o sterg.Am dat pe Intrebarile mele, pe Stergere si zice sa astept un mail ca sa confirm.Eu astept de mult mailul si nu l-am primit.Ce sa fac sa il sterg.Cand ma duc la Intrebari recente imi vad intrebarea.

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Salut! Cauta si in Spam intrebarea, poate o fi pusa acolo, daca nu e, asigura-te ca ai contul facut pe mailul unde astepti tu confirmarea; poti incerca sa dai "retrimire mail", trebuie sa-ti apara tot acolo langa intrebare. Bafta!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Logheaza-te aici
https://login.yahoo.com/config/login
click pe Inbox si vezi ca ai un email de la TPU in care trebuie sa dai click pe un link pentru confirmarea stergerii. Mai poti cauta si in Spam daca nu e in Inbox.
Bafta!