| AnaCool120 a întrebat:

sa zicem ca aveti acea meserie dorita toata viata si castigati un milion de euro, ati renunta la ce faceti? Eu sincer nu ( vreau sa fiu detectiv) happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As deveni muncitor pe cont propriu dupa ce cheltui o parte din bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu.
Oricum "visez" prea mult, uita-te doar peste variantele mele:

-actrita
-scriitoare
-cantareata
-detectiv
-psiholog criminalist

Poti sa razi daca vrei.

| AnaCool120 explică (pentru anonim_4396):

De ce sa rad? Si eu vreau sa fiu detectiv si psiholog criminalist... Iubesc psihologia :O happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaCool120):

Da dar cele de mai sus? laughing

| AnaCool120 explică (pentru anonim_4396):

Pai cred ca sunt total normale, daca devii detectiv si ai licenta de psiholog criminalist, mai incolo poti scrie o carte despre experienta acumulata, si sa ai ca hobby roluri in scenete muzicale ( unde joci ca actor si canti ca un cantaret profsionist) laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaCool120):

5 dintr-o lovitura! laughing

| AnaCool120 explică (pentru anonim_4396):

Exact laughing