| LeGoLaS25 a întrebat:

Simt ceva la masea ca si cum s-ar zbate cineva e de la nerv cum am curent la masea? P.S: daca stiti spuneti-mi ce medicamente?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai o infectie, mergi la dentistul din spital sa te vada.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Augmentin

| Seepty a răspuns:

Cu medicamentele nu prea rezolvi nimica, eu aic sa mergi la un dentist si sa-ti scoata maseaua cu pricina.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Incearca cu Nurofen Forte, Ibuprofen sau alte antibiotice. Daca nu iti trece deloc du-te la dentist si el va sti ce sa iti faca.