| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva nume pentru hi5? Nu e neaparat sa fie cu numele meu...si pot fi si mai speciale(cu semne mai ciudate)happy
>Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Daca iti place un anumit nume pentru hi5 pune-l daca vrei cu semne mai ciudate intra pe siteul asta : http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html aici gasesti toate semnele pe care le vrei si daca nu stii ce nume incearca sa cauti pe net exemple de genu:

-PiKaChUu

-PiKaChUuKa

-FeTiTzA

-LoVe Angels(Vampires)
etc... dar daca vrei sa te mai ajut adauga-ma la id angel. love200227

Bafta!