| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU.Sunt sigura ca stiti cu totii intrebari ciudate gen :Mam masturbat cu o banana, pot ramane insarcinata?"...si multe altele.Cine stie cele mai multe intrebari de genu asta, primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

1.Buna! Am o prietena ca ma loveste rau de tot cand o facem. Nu stiu ce sa fac! Imi e frica deja de ea. Tot timpul inainte de partida ma pune sa stau lipit de perete si ma loveste cu ce apuca. Cum sa o fac sa inceteze? Sunt plin de vanatai. In timpul partidei ma leaga ca pe animal si ma arde cu bricheta, spunandu-mi ca face bine actului.
2.Am o intrebare, daca bag sticla de apa in laptop, ar putea naste in apolaptop? P.S copii cand vor creste vor face copii cu un apometru
3. Buna seara TPU ma cheama Marcel si de cateva zile tot am fantezii cu mine cum imi bag o lumanare si un facalet in fund, am 14 ani ce trebuie sa fac?
4.Sall TPU acum 3 luni am facut sex cu iubitul meu (el are 19 eu 12) Am ramas insarcinata si am incercat sa scot acest plod cu un cleste si n-am reusit Am facut o rana foarte mare. Vreau sa ma joc cu prietenele in nisip nu sa stau cu un balon in mine in timp ce stau in pat.
5.Salutare! Sund disperata! Nu stiu ce sa mai fac! Sunt inca virgina si nu sunt cu niciun baiat! Chiar azi am incercat ceva din disperare: l-am luat pe cainele meu mai mare, Ciorcil si am facut sex! Pot ramane gravida? Va rog SERIOZITATE!
Ti-am scris 5.As mai fi cautat dar me prea lene.Ne vedem la scoala:X:X