| Anonymous1247 a întrebat:

tare aș vrea să am o meserie în care să fiu bodyguardul/șoferul managerului unui club, o fi posibil asta în România? Gen GTA Episodes from liberty city- TBOGT

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

DA! dar sunt anumite cluburi care merg cum le zicem noi "vedetele". Trebuie sa ai noroc sa ajungi sa pazesti pe cineva foarte bogat ca sa iti indeplinesti visul!

| Anonymous1247 explică (pentru DenisIonut01):

Ah ce tare ar fi sa se intample asta :X

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonymous1247):

Iti doresc multa da multa Bafta!

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea e doar un vis. In Romania nu prea o sa vezi asa ceva, poate in alta tara, de fapt nuuuu! Stai! Nu poate, sigur in alta tara te vei putea bucura de o meserie de genul asta.

O seara buna.