| Myssteriusthanlife a întrebat:

va garantez ca dau funda si la ceilanti voturi deci :

1. ce liceu as putea face cu foarte foarte putina matematica
2. daca as face filologie ce facultate as putea face dupa ca sa imi iasa o meserie banoasa in afara de tlanslator de exemplu eu cunosc o fata care a facut liceu mate info [dar eu nu vreau mate sa se inteleaga] si apoi facultatea de ase si acum lucreaza la banca
3. ce meseri cunoasteti banoase din profil filologie si o facultate care imi spuneti voi decare
4. spuneti-mi niste licee din bucuresti care sunt putin mai aporoape de voluntari care sunt bunicele asa adica cu copii mai intregi la minte la care se intra cu media de la 8 in sus la profil filologie
5 spuneti-mi si alte profile la care se face foarte foarte putina mate
6. cum este la filologie [mai multe detalii]
7 va rog sa imi raspundeti la toate intrebarile ca dau funda si voturi la ceilanti + raspunsu sa fie consistent

1 răspuns:
| Bebytza_5988 a răspuns:

1. La filologie ai matematica in clasa 9-10. 2. Facultatea de drept ( mai sunt si altele ) dar asta e cea mai buna 3. Pai sunt multe, depinde de ce vrei tu 4.Rosetti, H20, etc... 5. Nu mai stiu big grin 6. E foarte bine, fata de altele