| TheQueen1 a întrebat:

Hey TPU!
Va provoc sa scrieti fiecare ce defect/defecte aveti! Cine vrea si are tupeu, desigur.

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite că nu am tupeu. laughing De ce? Deoarece caracteristicile pe care eu le consider defecte altcineva le poate considera calități, iar o anumită persoană mi-a demonstrat asta. Ce feeling...

| R0R0 a răspuns:

Sunt prea orgolioasa si ambitioasa

| gemeni6226 a răspuns:

Defectul meu cel mai mare este ca nu prea apreciez barbatii ii vad pe de o parte foarte dependenti de femei(nu se descurca singuri fara ele)pe de alta parte parsivi ca nu pot fi stabili linga una e musai sa insele altfel nu se simt bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce postare aiurea, cum adica tupeu?
Mai bine sterge pana nu rad toti de tine laughing

| mada1820 a răspuns:

Buna! Pai sa incep...egoista,suparacioasa,incapatanata,geloasa.

| SebylVane1890 a răspuns:

Ce tupeista suntlaughing
Am prea multe si nu am timp sa le enumar, dar chiar aveam chef sa raspund la astalaughing

| TheQueen1 explică:

Defectul meu este ca sunt prea perfecta! :X laughing

| Drimmero a răspuns (pentru TheQueen1):

Nu exista perferctiunea! Nimeni nu poate sa fie perfect, oricat ti-ai dori, n-ai cum!

| Graphe a răspuns:

Am tendința de a subestima, mă apuc de mai multe lucruri deodată (e și o calitate uneori, dar mai rar în cazul meu), uneori vorbesc foarte mult... Dar tu? happy

O seară frumoasă.