| nimeniSInimic3 a întrebat:

happy
Va pun o intrebare, dar va rog fara reprosuri in raspunsuri. Daca raspundeti, atunci ziceti sincer. Eu am 13 ani si 57 de kg. Inaltimea mea este de 1.63. Credeti ca ar trebui sa mai slabesc, daca da, atunci cat? Eu una consider ca mai trebuie sa slabesc macar 6-7 kg.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna!
Da, ar trebui sa mai slabesti. Undeva la 53 ar fi bine, dar daca ajungi la 50-49 ti-ai permite, oarecum, sa te "rasfeti" cu mancarea.
Succes!
*-*

2 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu avem de unde sa stim cum arati tu... eu zic ca la intaltimea ta, un 55 ar fi ok.

| ASADSFS a răspuns:

Vreo 3-4 kg