| CatelusaCuParulCret a întrebat:

Voi credeti in illuminati? Daca da imi dati si mie niste informatii/ pareri despre ei. Eu stiu doar ca sunt o organizatie care controleaza lumea din umbra si unii se ocupa cu necromantism ( a vorbii cu aia care au cornite ). Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Bøøgey a răspuns:

Illuminarea? Ah, da, am auzit si eu de astia. Cica e niste oameni cu parnosu gros care sta undeva in umbra (he, ce ironie, ii cheama Illuminarea si n-au lumina) si-si bat lupa de tot globul. Cum? Ba, nu stiu, da' cica ei controleaza totul. In fine, treaba a mai faina e ca cica e o organizatie secreta sau ceva in gen da' deja stie tot prostul de ei si gasesti tot felul de rahaturi despre ei numai cu un click.
Cat despre mine, n-am timp sa rumeg asa vrajeli.