| careestefazafrate a întrebat:

Hey TPU? Voi preferați să dormiți pe un pat moale sau tare? Sunt curioasa

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul e adaptat sa doarmă pe pământ, fara perna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai degraba tare decat moale.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa fie între, pentru că dacă e Intr-o extrema sau alta, automat îmi afectează coloana.

| StoicAnalysis a răspuns:

Putin mai tare, pentru a avea coloana dreapta, nu de alta.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Rectific, coloana normala*. Vor exista useri care vor zice : " vai dar e anormal sa ai coloana dreapta si bla bla bla" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici foarte moale, dar nici foarte tare. Potrivit.

| Giulia911 a răspuns:

Moale, și perna la fel de moale

| ALM2000RO a răspuns:

Prefer un pat moale pentru că mi-e mai comod și dorm mai bine (adorm mai ușor) știind că stau pe un pat unde nu e nevoie să mă fâțâi atâta happy big grin

| Smmo a răspuns:

Mediu, cum sunt saltelele Relaxa cu arcuri. Daca e prea moale, cum sunt cele cu memorie, imi da o senzatie de nesiguranta. Daca e mai tare parca nu-mi gasesc locul, nu stau bine...

| Tzatzikii a răspuns:

Tare.