| anonim_4396 a întrebat:

voi va uitati la Creepypasta? Cei care va uitati ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, mă uitam destul de des. În momentul când contul lui Woozie a fost șters nu am mai vizionat creepypasta. Îmi plăcea la el că știa să te țină în suspans și avea o voce de povestitor de creepypasta.

| Drimmero a răspuns:

Ma uitam inainte, nu sunt cine stie ce, fabuleaza pe rupere!

| ShaOfHatred a răspuns:

Mai uit mult.Sunt amuzante si ma fac sa-mi pun anumite intrebari. Is foarte faine.

| HandaSei a răspuns:

Dap! ^.^ La plictiseală mai mult... eu unul sunt cam imun la chestiile de genul, deci le privesc ca pe o poveste oarecare, unele mai interesante, altele nu... =))

Uite și un canal de youtube în română cu așa ceva, asta dacă nu-l știai deja...
https://www.youtube.com/user/smeminem343/featured

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Pai la canalul asta in romana ma refeream, stiu ca este si unul in engleza, dar eu la ala in romana ma refeream, dar greseala mea este ca am uitat sa specific, multumesc oricum.

| HandaSei a răspuns (pentru Mayhem666):

Sunt sute astfel de canale în engleză, rolling on the floor iar creepypasta este un gen de povești, deci sa înțeles cu totul altceva, scuză-mi confuzia...

| Coquina5 a răspuns:

Imi place tot ce tine de horror.
am citit mai demult niste creepypastas, mi-au placut.