| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat vreodata ca atunci cand v-ati uitat la un film/serial/anime, sa va placa mai mult personajul rau decat personajul bun?

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Oho,da' de cate ori nu.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Cin' te-a fermecat, Cenușăreaso? Dusmanul lui Zorro?

| RainmakerX a răspuns:

Negan din TwD.

Vezi tu, foarte multa lume este interesata de personajele controversate. Aia buni stim toti cum sunt... lupta pentru ceva dar sa fim seriosi, de multe ori personajele rele au o poveste destul de buna (daca nu mai buna) in spate.

Gen : Cum au devenit rai? Care este motivatia lor? Ce vor sa faca.

Salvatul lumii este destul de plictisitor si foarte multi adolescenti se confrunta la randul lor cu faze de rebeliune deci e normal sa ne placa personajul rau atata timp cat este jucat bine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ma gandeam ca poate fi si din cauza ca in anumite situaii, personajul rau are o personalitate mult mai interesanta decat cel bun.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Asta am spus si eu intr-un fel laughing Da, asa e.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, chiar de multe ori, excepție facand Căpitanul America. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fetele rele din filme. Alea care mai de care tatuate si provocatoare.

| syd2 a răspuns:

Depinde.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Nu e ceva neobisnuit.

| BlackRose03 a răspuns:

Da,intr-un fel acele personaje ma atrag.Au acel aer misterios si de obicei un motiv pentru care au ajuns asa, descoperi ca au fost si ei buni candva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei imi place personajul bun

| RorySan a răspuns:

Da mi s-a intamplat....pt ca imi place mai mult acea personalitate al lui decat a celui bun
si uneori sa imi placa ff mult aspectul :3

| Edisor27 a răspuns:

Da

| Cliar a răspuns:

Assassination Classroom -------> Karma > Nagisa

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Dar Karma si Nagisa nu erau personajele rele. Eu ma gandeam la Izaya din Durarara!

| Ingognito a răspuns:

Mai ales cad personajul rau arata si bine :3