| nonbar a întrebat:

Hey TPU... Vreau sa ies cu niste fete "prin oras". Spuneti-mi niste metode prin care sa nu stric bani! big grin fundawinking

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeia = banii frate

| SkyPilot a răspuns:

Le duci in parc happy
Dar daca nu nu strici bani, nici ele nu strica pasarica happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingscotianulethinking ...doar nu le duci la restaurant.mergeti si voi la un suc ceva... apoi direct acasa fecundati putin si aia e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le duci la inghetata, pe urma in parc, unde sunt acadele si vata pe bat.

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu strica, fă lucruri mărunte și faine! Nu-ți trebuie miliarde.

| cineva666 a răspuns:

Ce zgarcit esti laughing)

| cineva666 a răspuns:

Mai bine-ti faci o iubita happy sa strici banii doar cu ea happy si nu cu mai multe

| Onixuţa a răspuns:

OMG, băieţii. Un trandafir roşu la primele întâlniri îi cucereşte inima. Iei un trandafir- 6 lei, depinde de oraş şi o plimbi prin parc, îi iei ceva ieftin acolo( o vată pe băţ, o îngheţată, un fresh, un frappe) şi gata. Nu trebuie să îi ieiinele şi genţi din prima. Şi te pot întreba de ce gândeşti aşa? Îmi regăsesc genul prietenului meu în întrebarea asta. Nu mai fiţi aşa, e enervant să te scoată la suc o dată pe an dar să iasă tot el în câştig. Încearcă. Dacă nu vrei să îi iei nici o floare, nu mai ieşi că se enervează. Aşteaptă biata fata o atenţie, o buruiană, dacă te place orice e de la tine e frumos. happy