| WolfyDy a întrebat:

Vreau sa imi fac un oracol in nafara de intrebariiloe normale imi puteti spune si alt intrebari? si cum sa uit de fundita pentru castigator. tongue
apropo sunt fata pentru ori ce caz; P

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Am sa-ti spun pentru oracol toate intrebarile care imi vin in minte, pentru ca nu stiu ce consideri tu ca sunt cele normale si care nu:
1. Cum te numesti?
2. Ce varsta ai?
3. Cu ce te ocupi?
4. La ce scoala inveti/ce facultate urmezi/unde lucrezi?
5. Mai ai frati sau surori? Ce varste au?
6. Ai vreun animal de comapanie? Daca da, ce este(catel, pisica, papagal, hamster etc)
7. ce hobbyuri ai?
8. ce muzica asculti?
9. ce gen de filem iti plac?
10. ce gen de carti citesti cu placfere?
11. Care 3 filme te-au impresionat cel mai mult?
12. care trei carti te-au impresionat cel mai mult?
13. care3 sunt culorile tale preferate?
14. ce stil vestimentar ai?
15. Care este mancarea ta preferata?
16. care este bautaura ta preferata?
17. ai iubit/a?
18. ce vrei sa devii in viata/care ar fi jobul ideal pentru tine?
19.pentru elevi: care sunt materiile tale preferate?
20. care este ziua ta norocoasa/numarul tau norocos?

1 răspuns:
| adelutza2000 a răspuns:

Ce muzica asculti, filmul preferat, care este numarul tau norocos, ce nume iti place cel mai mult, unde iti doresti sa calatoresti, ce materie preferi la scoala, cati ani ai, cum il cheama pe prietenul tau... si alte intrebari de genul acesta. sper ca te-am ajutat