| Piikaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri happy Imi plac cele care au multe emoticoane :d. Nu conteaza de care numai ca vreau sa aiba multe emoticoane, sa fie multe si sa fie noi! Multumesc antipipat
Dau fundita la cele mai frumoase cele mai multe si cele cu multe emoticoane :X
Bye!

4 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| bnutrino18 a răspuns:

B-(

Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea![love struck]

Xx. [[`ti-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`!
Acum`esti mai de ***`! winking
. ce s`a intamplat`? surprise
ti-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimat`! ]]

Tristete, iubire, sentimente...smug e ceva de genu :Amor caliente![love struck]

• O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt

¦ Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii`

¦ Sunt departe de tine şi`mi este forte greu! Te rog să nu mă uiţi că eu te voi iubi mereu!

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor. :X:
Fii` sigur c`am s` ma zbat..fii` sigur k 0 s` fac. Fii` p faza. doar baietii` d cartier imi plac

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

¦`Imi vine să râd,:] am impresia că esti` †â? pi†`!`Ce mortii †ăi ``†i-am făcu†`te-am CUCERIT?="` să nu dormi linis†i†?:]]`

Totu` a inceput cand ochii mei au pus mana pe tine nu era ca-n filme era mult mai bineeee smug :X :Xbatting eyelashes

Spui ca ma cunosti, uita-te la tine, nici nu stii cine e ea, si spui la toti ca e fata cea rea laughing)

Imi place sa te fac sa disperi...sa te iei de cap.sa dai din cap.sa spui frate asta mi-a pus capacwinking [love struck]

Ce bine te prinde acest decolteu. Dar mai bine te prinde acest derbedeu love struck

| bnutrino18 a răspuns:

Funda?puppy dog eyes

| iShadowProduction a răspuns:

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Cause I was born to tell you ‘ I love you! ‘ :X:X.

Fata care râde laughing, vorbește mult chatterbox și pare foarte fericită happy, este și fata care noaptea adoarme plângând. crying

Şi n-ai să mă vezi că mă plâng crying, n-ai să vezi că mă ascund I don't want to see. Sunt pur şi simplu ceea ce sunt :-D! Şi încă o dată iert. dar nu uit!thumbs down

Lumea se schimbă rolling eyes, sentimentele nu no talking. Lumea te abandonează not worthy, sentimentele nu no talking. Lumea îți face rău ~x(, sentimentele te omoară!sigh

Lasă-i să te lovească unde doare mai rău day dreaming. zâmbetul tău o să-i rănească :-)mai mult decât te-au rănit ei pe tinelove struck

Visele ne dau hypnotized, ceea ce realitatea rose refuză să ne dea!winking

Ea zâmbeste oricând desi :-), uneori, nu e chiar ok!batting eyelashes

Doare enorm de tare crying când arătăm la toți că suntem bine love struck și sufletul în noi moare! oh go on

Dacă o persoană te enervează x-(, prefă-te că nu iti pasă oh go on.O să o doară de 3 ori mai mult! :-xwinking

Cand o fata tace si nu spune nici un cuvant straight face... E atunci cand ea are nevoie de tine cel mai mult >big grin