| Pisicanazdravana a întrebat:

Hey Tu! Am o intrebare! De ce in loc de utilizator Junior, imi da utilizator Senior? Cum adica Senior?

Răspuns Câştigător
| CrazyPittica a răspuns:

Esti mai bun, mai activ e ca si cum ai trecut la alt nivel

5 răspunsuri:
| zGohan a răspuns:

Ti-a crescut gradul de ajutor, esti mai bun ca inainte.gandeste-te ca esti intr-un joc si tu ai trecut la level 2

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Esti junior cand ai mai putin de 100 intrebari la care ai raspuns si cand ai peste 100 intrebari la care ai raspuns primesti gradul de senior big grin

| Tweetymrrr a răspuns:

Adică ai dat mai mult de o sută de răspunsuri, asta înseamnă "Senior".Şi acum poţi trimite mesaje private şi poţi intra şi pe chat.
Baftă!

| Pisicanazdravana explică:

Mersi mult!

| Аℓℓi a răspuns:

Esti mai bun, mai activ, ai mai putin de 100 intrebari la care ai raspuns asta înseamnă "Senior".
Acum poţi trimite mesaje private şi poţi intra şi pe chat